Будинок з чаном Подобово в Києві

На вихідних дуже важко знайти час для повноцінного відпочинку та релаксації. Тому що у будні дні ми повинні працювати, бігати за справами та виконувати безліч обов’язків. Тому, коли нарешті настав час для відпочинку, ми хочемо провести його максимально ефективно та корисно. І в цьому нам може допомогти ваш будинок з великим чаном на дровах.

У вас є можливість відпочити в будинку з чаном, що розрахований на 6-8 осіб, розташований на терасі з видом на річку Підбірна в Києві. Наш будинок можна арендувати подобово, що дозволить вам насолодитися затишком та зручностями, не віддаляючись від міста.

Зручне розташування будинку дозволить вам отримати максимальну кількість задоволення від відпочинку. Ви зможете насолоджуватися свіжим повітрям, прекрасним краєвидом та спокійною атмосферою, яку створює природа. А ще, ви зможете відчути ефект лікувальної гідротерапії, що допоможе вам розслабитися та позбутися стресу.

Великий чан на дровах – це ідеальний спосіб відновити силу після напруженого тижня. Вода в чані, прогріта на дровах, має лікувальні властивості, які допомагають відновити тонус м’язів та підвищити імунітет. Також, це ідеальний спосіб зняти напругу та стрес, що накопичилася протягом тижня.

У нашому будинку з чаном ви зможете насолодитися моментом, провести час з друзями та близькими, розмовляючи про все, що вам подобається.

Оренда чана*

Чан класичний 1000грн./год мінімальне замовлення 3 години.
Чан арома бомба 1200грн./год мінімальне замовлення 3 години.
Чан трав'яний настій 1500грн./год мінімальне замовлення 3 години.

Щодня: з 6:00 до 00:00