Рибалка на березі річки в Києві

Якщо ви шукаєте спокій та релакс, можливо, немає кращого місця для відпочинку, ніж будинок на березі річки Підбірна в Києві. Це місце здається ідеальним для всіх, хто любить риболовлю, шашлики та більш загальний відпочинок на природі.

Якщо ви хочете порибалити, то це місце є ідеальним варіантом. Рибалка в Києві на березі річки Підбірна – це відмінний варіант для всіх, хто любить ловити рибу на вудку або просто насолоджуватися красою навколишнього пейзажу. Ця річка знаходиться в природному заповіднику і відома своєю чистотою, що робить її ідеальним місцем для риболовлі. Через те, що будинок знаходиться на березі, ви можете відправлятися на риболовлю прямо з порога будинку.

Прокат спорядження:

Вудка 100 грн
Спінінг

200 грн

Підсак

100 грн

Човен

400 грн

Підгодовування 100 грн/порція
Черв'як 100 грн/порція
Опараш 100 грн/порція

Попереджайте за добу до заселення!

Якщо риболовля не ваше хобі, то це місце також може бути прекрасним варіантом для всіх, хто любить бути на природі та проводити час на березі річки. Ви можете насолоджуватися спокоєм та тишою, читати книгу, займатися йогою або просто насолоджуватися навколишнім середовищем. Будинок на березі річки Підбірна є прекрасним місцем для того, щоб відпочити від гамірного міста та заспокоїти свій розум.

І, звичайно ж, немає кращого варіанту для приготування їжі на вогні, ніж на березі річки. Якщо ви любите шашлики, то ви можете випробувати свої кулінарні навички прямо на природі.

Щодня: з 6:00 до 00:00