Дім Подобово в Києві

Відпочинок є надзвичайно важливим для здоров’я та емоційного благополуччя. І якщо ви хочете провести свій наступний відпочинок в Києві, то ми маємо для вас пропозицію, яка, безумовно, залишить вам незабутні враження. Наш будинок з лазнею, чаном на березі річки в Києві є ідеальним місцем для тих, хто хоче розслабитися та відновити енергію.

Наш будинок розташований на березі річки Підбірна, в мальовничому місці, що дозволяє насолоджуватися природою та чудовими видами. А от лазня та чан – це ті речі, які допоможуть вам розслабитися та забути про повсякденні турботи.
Наша лазня обладнана за всіма сучасними стандартами та має все необхідне для приємного відпочинку. Ви зможете насолодитися всіма традиційними процедурами.

Оренда будинку подобово*

Понеділок - четвер

5000 грн

П'ятниця

6000 грн

Субота

7000 грн

Неділя

6000 грн

Святкові дні

6000 грн

*Ціни вказано до 6 осіб, за кожного наступного гостя + 500 гривень.
**Заставна сума 3000 гривень повертається при виселенні після прийняття будинку.

Проживання з тваринами:
+ 2000 гривень за добу до вартості оренди!

Щодня: з 6:00 до 00:00

Оренда погодинно*

Кімнати відпочинку:

Одна кімната 300грн/год
Дві кімнати 500грн/год

Три кімнати

600грн/год

*Якщо ви хочете замовити всі послуги для вас є спеціальна пропозиція!

VIP “Кусуровський” – (в цю програму все включено: лазня та лазневе приладдя, чан класичний, три кімнати відпочинку) ціна до 6 осіб за 1 годину 2200 грн.

Також у нас є чан на березі річки, де ви зможете зануритися у гарячу воду та насолоджуватися красою природи.
Наш будинок також має повністю обладнану кухню, де ви зможете приготувати свої улюблені страви, або ж замовити їжу з доставкою.
Крім того, ви зможете насолоджуватися природою та пейзажами, вирушивши на прогулянку берегом річки.

Аренувавши будинок подобово з лазнею та чаном на березі річки Підбірна в Києві, Ви отримаєте незабутній відпочинок у затишній обстановці. Забудьте про затиснуті номери готелів та шумні міські вулиці – Ви опинитеся в оазисі спокою та гармонії.

У будинку Ви знайдете все необхідне для комфортного перебування – повністю обладнану кухню, зручні ліжка, великий телевізор та, звичайно ж, лазню та чан на відкритому повітрі. До того ж, ви можете зварити свій улюблений напій та насолоджуватись ним, насичуючись прекрасним краєвидом, що відкривається з вікон будинку.

Щодня: з 6:00 до 00:00